dům módy česky dm fashion english dm fashion
Krejčovský salon Renáta Svobodová - 3. patro Domu Módy
25.10.2016

Nechte si ušít svatební nebo společenské šaty na míru, které vám bezvadně padnou.

Club of Comfort - pánská móda, 1. patro
13.10.2016

Club of Comfort - to jsou perfektně padnoucí pánské kalhoty!

4 fashion videa, která vás dostanou!
11.10.2016

Nedávno mi kamarád poslal skvělé video publikované módním domem Chanel. Nedalo mi to a zabrouzdala jsem na Youtube dál… více na BLOGU Můj Dům Módy - www.mujdummody.cz

muj dum mody

Novinky na blogu Můj Dům Módy
4.10.2016

Sychravý podzim. Víkendy proválené v peřinách. Sklenka portského a nebo šampaňské? Den se krátí a nadvládu přebírá noc. Gramofonová deska vysílá do vzduchu tóny, které věrohodně připomínají ulice Paříže. Neopakovatelná atmosféra, do které se však můžete doopravdy zahalit. Třeba díky podzimní kolekci dámského spodního prádla Maison Lejaby.. Více na BLOGU Můj Dům Módy

blog

Shlédněte aktuální videa módních kolekcí podzim 2016
29.9.2016

vidoe kolekce moda podzim 2016

OLYMP - pánská móda v 1. patře Domu Módy
28.9.2016
TONI - 4. patro Domu Módy
26.9.2016

Německá firma TONI DRESS DAMENMODEN GMBH je firma s dlouholetou tradicí, její kořeny sahají až do roku 1873. Dnes je špičkový specialista na výrobu dámských kalhot pro ženy, které „vyrostly“ z módy pro mladé, ale nezměnily svůj vztah k módě. Mají svá individuální přání a představy, které se firma snaží plnit vymodelováním střihů na různé typy postav. Perfektní padnutí na postavu - a to až do velikosti 52, nabídka posledních materiálových novinek a neustálé vylepšování technologie krejčovského vypracování – to jsou vlastnosti, pro které si ženy v celé Evropě tuto značku oblíbily. O tom, že se jedná o vyhledávaného dodavatele, svědčí v několika posledních letech umístění na 1. nebo 2. místě v TOP tabulce hodnocení německého maloobchodu.

WOLFORD - nová kolekce v 5. patře Domu Módy
19.9.2016
MAISON LEJABY - podzim 2016 - 5. patro Domu Módy
19.9.2016
ZERRES - Podzimní kolekce 2016, 3. patro Domu Módy
19.9.2016
Le Bourget
13.9.2016

Le Bourget - v 5. patře Domu Módy

Historie Domu Módy
13.9.2016

Otevření Domu módy v roce 1956 bylo veřejností vnímáno jako něco mimořádného. Rok 1956 vůbec znamenal pro československou módu velký zlom. Celý článek najdete na webu Národního Muzea - historie Domu Módy je součástí výstavy RETRO >>>

JOPESS - nová kolekce Podzim 2016
8.9.2016

 JOPESS - kvalita zpracování a použitých materiálů nejlepší jakosti od světových dodavatelů. Značka JOPESS ve 4. patře Domu Módy!

Dům Módy v časopise Moje Psychologie
30.8.2016

Výsledek nedávného focení s předním českým fotografem Benediktem Renčem můžete již nyní najít v zářijovém vydání časopisu Moje Psychologie. V hlavní roli s úchvatnou modelkou Klárou Urbanovou. Na střeše Domu Módy. Pro další fotografie pokračujte na BLOG Můj Dům Módy >

 

HATICO - nová kolekce kvalitních košil v 1. patře Domu Módy
26.8.2016

HATICO - pánské košile, které jsou na českém trhu známé již řadu let jako kvalitní značka. Košile jsou jak klasické ve 100% bavlně s nežehlivou úpravou, tak i volnočasové ve směsi, která je příjemná na nošení a může vytvořit zajímavé struktury materiálů.

Trend tohoto podzimu? Obrácené vrstvení!
25.8.2016

Celý článek naleznete na BLOGU Domu Módy -> Můj Dům Módy

Instagram Domu Módy
15.8.2016

Dům Módy má nový profil na Instagramu! Sledujte nás na #mujdummody :: Instagram Domu Módy

Oficiální focení pro Blog na střeše Domu Módy.
1.8.2016

Nová éra. Nový blog. Nový pohled na věc. To vše si žádá také nové fotografie, které vše bez nutnosti dalších slov a popisků vyjádří. Ty oficiální jsme nafotili ve spolupráci s fotografkou Kateřinou Novákovou, Markem Novákem a vizážistkou Janou Darmovzalovou. Výsledek pozitivní energií nabitého dopoledne, který jsme strávili na střeše Domu Módy, uvidíte již brzy na těchto stránkách. Prozatím si můžete spolu s námi vychutnat letmý pohled do zákulisí tohoto příjemného focení.

Letní slevy v plném proudu!
31.7.2016

Léto je v plném proudu a díky letním slevám v Domě Módy si ho můžete udělat ještě luxusnější. Dům Módy pro Vás připravil letní smršť slev na exkluzivní letní chlouby Vašeho šatníku. Neváhejte a zastavte se vybrat si ten správný kus ještě než odjedete na dovolenou. Čekají na Vás zvýhodněné letní kousky ze všech pater Domu Módy!

Ty nejlepší z nich Vám pravidelně představujeme ve vždy aktuální výloze z Václavského Náměsti!

Prohlédněte si Dům Módy zevnitř díky novým panoramatickým fotografiím
20.7.2016

Jsme Vám blíž! Připravili jsme pro Vás virtuální prohlíku Domu Módy v podobě nových panoramatických fotografií všech pater s vysokým rozlišením. Jedinečný interiér Domu Módy včetně detailů kolekcí si můžete nyní prohlédnout z pohodlí domova a bez námahy. 

Vydejte se na cestu pěti patry špičkové módy, kterou Vám přináší Dům Módy do samotného srdce Prahy a Václavké Náměstí. Součástí panoramatických fotografií je takté seznam značek a jejich profilů, které se v daném patře nacházejí.

Zobrazit panorama foto všech pater Domu Módy ->

 

panorama

Náš exkluzivní blog je tu pro Vás
13.7.2016

Připravili jsme pro Vás jedinečnou exkluzivní inspiraci. V rámci ucelené koncepce Domu Módy vznikl nový blog, který Vám bude pravidelně přinášet inspiraci, názory a skvělé rady. Vizí online platformy Můj Dům Módy je informovat o aktuálním dění a připravovaných akcích v prostorách Domu Módy na Václavském náměstí a inspirovat čtenáře prostřednictvím článků z oblasti módy a lifestyle. Portál je připravován ve spolupráci se zakladatelkou projektu Check Czech Fashion, online content editorkou Anetou Kaderkovou, která je v této oblasti dlouhodobě zavedenou blogerkou a má na svém kontě řadu prestižních akcí. 

mujdummody

Blog najdete na adrese www.mujdummody.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Luxury Salon - Krejčovství
27.6.2016

Vzhledem k ucelené koncepci služeb v Domě Módy bychom Vám rádi představili Luxury Salon, který ideálně doplňuje nabídku dámské a pánské módy a nabízí krejčovské a návrhářské služby. Kromě standardních úprav oblečení, zakoupených nejen v Domě Módy se Luxury Salon specializuje i na zhotovení dámských originálních večerních a denních šatů, sukní, topů ajiné, dle příležitosti. Pro každou klientku navrhneme originální model šatů, dle přání. "Šití šatů na míru"

Poskytujeme "expresní službu" - upravu oděvů ( zkrácení kalhot,sukní,aj.). a připravujeme pro Vás rovněž rozšíření služeb o půjčovnu a prodej šatů.

 

Exkluzivní španělská móda BIPBIP
27.6.2016

Dovolujeme si Vám představit exkluzívní módu značky Bip Bip. Španělský výrobce zabývající se dámskou pletenou módou coordinates přináši na trh jedinečné kolekce, které Vám nádherně zpříjemní léto a doplní Váš stylový šatník. Bip Bip Vám představuje jedinečnou módu vyráběnou ve vlastním závodě přímo ve Španělsku. Jedná se o značku  dlouholetými zkušenostmi v textilním průmyslu. Bip Bip je móda pro ženy, která nabízí exkluzivní dizajny  a získala velkou oblibu u našich zákaznic !

Kolekce značky BipBip nabízí Boutique Le Charme ve 3. patře Domu Mody.

ROBELL - dánské módní kalhoty nově v boutique Le Charme - 3. patro Domu Módy
31.5.2016

Boutique Le Charme uvádí novou, na českém trhu a v Domě módy, dánskou značku kalhot ROBELL. Tato značka je oblíbená po celém světě díky své kvalitě a designu. Od 15.05.2016 ji můžete najít ve 3. patře Domu módy v boutique Le Charme.

Módní přehlídka jaro/léto 2016
31.3.2016
Verpass - 2016 - 4. patro Domu Módy
21.3.2016

Firma VERPASS, Bekleidungsfabrik GmbH&Co.KG z německého Schneckenlohe nabízí módu pro sebevědomé ženy plnějších postav a je v celé Evropě vyhledávaným dodavatelem módního zboží ve větších velikostech. Řada žen si oblíbila tyto výrobky, plné fantazie, často i hravosti, osvěžené zajímavými detaily. Stále více spotřebitelek oceňuje dokonalý požitek z krásného modelu, aniž vnímá, že je vyvzorován ve velikosti 44.

Firma VERPASS, která  nás přesvědčila, že modely pro větší velikosti nemusí být neforemné a pytlovité, se stala oblíbenou v neposlední řadě i proto, že  její modely perfektně padnou na postavu.

Návrháři a modeláři firmy VERPASS skutečně jsou velmi vnímaví k tomu, co ženy plnějších postav potřebují. Modely mají dokonale řešeny všechny kritické proporce (délky výrobků, šíři rukávů a průramků, hloubku výstřihu atd.)

Kolekce pro jaro-léto 2016 přináší opět zajímavé modely ve svěžích barvách. Vše odpovídá posledním módním trendům a jednotlivé modely jsou dobře navzájem kombinovatelné. Posuďte sami...

Rosenbaum - jaro 2016 - k dostání ve 4. patře Domu Módy
15.3.2016
Nová kolekce Jaro 2016 kanadského návrháře Frank Lyman k dostání v 1. patře
14.3.2016
Nová kolekce značky TONI - Jaro/Léto 2016
10.3.2016
Andrea Verešová v Domě Módy
18.11.2015

Dům Módy s radostí započítává krásnou modelku a ženu mnoha talentů Andreu Verešovou mezi své přátele a podporovatele.
Podívejte se na Andreu při jejích předvánočních výběrech na patrech Domů Módy při čtvrtečním slavnostním znovuotevření.

Cannella - podzim, Řím 2015
18.11.2015

Přenesme se na pár chvil do Říma, za dech beroucími šaty a doplňky ve všech barvách podzimu a přicházející zimy.

Italská značka Cannella přímo ve 4.patře v Domě Módy.

Pánská móda se vrací do Domu Módy
14.9.2015

Pánská móda se vrací do Domu Módy

Prvního října 2015 jsme pro Vás otevřeli zrekonstruované 1. patro, kam se opět vrací kvalitní móda pro muže.

Nabídneme Vám široký sortiment německých výrobců oděvů, který zahrnuje vše od formálního stylu až po oblečení pro volný čas značky Mode Monte Carlo. Najdete u nás i košile značek Seidensticker a Hatico, které jsou na trhu symbolem klasického designu a přitom splňují nadčasovost a eleganci.

panska moda

Módní photoshoot na střeše Domu Módy!
11.9.2015

Módní photoshoot na střeše Domu Módy!